Compania Imobiliara PREMIER Grup va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, pozitionat excelent pe etaj intermediar si aflat intr-un bloc nou construit, din zona Centru–Palas Mall.
Imobilul cu suprafata de 65mp, se inchiriaza complet mobilat si utilat, iar la interior este imbunatatit cu: centrala termica proprie, aparat de aer conditionat, tamplarie PVC cu geam termopan, usa metalica la intrare, usi interior noi, gresie, faianta, parchet, instalatii electrice si sanitare noi. Dispune de aerisire naturala (geam la baie) si termoizolatie exterioara!
Pretul este de 500 de euro.
Apartamentul se preda cu masina de spalat, frigider, aragaz, cuptor si pat matrimonial si canapea extensibila.
Condițiile de închiriere sunt standard: o lună avans, o lună garanție (returnabilă la finalul contractului), plus comision (negociabil).
Pentru vizionare și informații despre imobil sau oferte similare sunați la 0745 284 050.
Cod Oferta: PG31895